Yeksan Treyler Duzce (Turkey)

Business overview

Yeksan Markası; 1949 yılından günümüze marka ve üretim kalitesini korumuş olup, 2005 yılından itibaren Türkseven Şirketler Grubu başkanı Ömer Faruk Türkseven tarafından şirketler bünyesine katılarak gücünü artırmış, çağdaş yatırımlarını tamamlayarak sektöründe, ilk sıralarda yer alarak Türkiye'nin en güvenilir markası olma hedefinde yoluna devam etmektedir. Şirketimiz; Düzce'de 52.000m2 lik arazi üzerine kurulu bulunan 11.000m2 kapalı endüstriyel üretim tesisleri ile transport ve lojistik sektörünün ihtiyaçlarına modern ve teknolojik üretim anlayışıyla esnek çözümler üretebilme kabiliyetine sahiptir. Koşulsuz değişim, gelişim ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek firmamızın temel ilkesidir. Şirketimiz; yıllık bütçesinin %15'ini ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME'ye harcamaktadır. Şirketimiz; 150 deneyimli ve eğitimli personeli ile yılda 1500 adet komple treyler ile 12.000 adet Treyler şasi üretim kapasitesine sahiptir.Industry Metals and Minerals
Business Type Trader, Service Provider & Exporter/Importer
Establishment Year 2005
Firm Type Public Ltd.
Expand Level International

Products & Services

Yeksan Markası; 1949 yılından günümüze marka ve üretim kalitesini korumuş olup, 2005 yılından itibaren Türkseven Şirketler Grubu başkanı Ömer Faruk Türkseven tarafından şirketler bünyesine katılarak gücünü artırmış, çağdaş yatırımlarını tamamlayarak sektöründe, ilk sıralarda yer alarak Türkiye'nin en güvenilir markası olma hedefinde yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz; Düzce'de 52.000m2 lik arazi üzerine kurulu bulunan 11.000m2 kapalı endüstriyel üretim tesisleri ile transport ve lojistik sektörünün ihtiyaçlarına modern ve teknolojik üretim anlayışıyla esnek çözümler üretebilme kabiliyetine sahiptir.

Koşulsuz değişim, gelişim ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek firmamızın temel ilkesidir.
Şirketimiz; yıllık bütçesinin %15'ini ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME'ye harcamaktadır.

Şirketimiz; 150 deneyimli ve eğitimli personeli ile yılda 1500 adet komple treyler ile 12.000 adet Treyler şasi üretim kapasitesine sahiptir.

Contact Details

Yeksan Treyler

Ankara yolu 11. KM Üçköprü Köyü Düzce / Türkiye
Duzce, 81100 () - (Turkey)loading..!!

Want to Grow your business too?

Register Free
Post
Requirement

Copyright © 2000 - 2017 IndiaBizClub. All rights reserved